PROJE VE ÜRÜNLER

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; 3.Göz Media de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

PROJELER

3.GÖZ NEWS / HAZIR HABER SİSTEMİ

Özel Geliştirilmiş Yazılım Teknolojisi

2001 yılından bu yana müşterilerimizin geri bildirimleri ile edinilen tecrübe doğrultusunda giderek büyüyen ve gelişen özel haber yazılımı anlık 40-50bin ziyaretçi sayısına ulaşabilmektedir.

 • Haber Modülü

  Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir büyük birde küçük boy olmak üzere toplam iki ana fotograf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir.

  Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir.

 • Yazar ve Makale Modülü

  Bu modül sisteme yazar eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar eklenebilmektedir. Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir.

  Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.

 • Foto Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. Haber Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı foto galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.

 • Video Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. Haber Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı video galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Videolar kategorilere ayrılabilir.

 • Anket Modülü

  Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Bu anketlerden sadece en son ekleneni oylanabilir şekildedir. Önceki eklenen anketlerin sadece sonuçları görüntülebilmektedir.

 • Haber Arşiv Modülü

  Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. "Başlık ve İçerik" ve "Başlık" olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir. Arama sonuçları "Başlık" veya "Tarih" alanına göre sıralanabilir.

 • Yerel Haberler Modülü

  Sisteme girilmiş haberleri, haberin içeriği dahilinde hangi ile ait olduğu ve javascript ile desteklenmiş haritadan seçim seçeneği ile hazırlanmış etiket sistemidir.

 • RSS Desteği

  Sitenizin'in sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan sistem.

 • Piyasalar ve Hava Durumu

  Döviz bilgileri TCMB'ndan otomatik olarak alınmaktadır. Tüm Türkiye'nin bağımsız kendine özel sayfada, javascript ile desteklenmiş harita üzerinden seçim özelliği ile hava raporu gösterilebilmektedir.

 • Sınırsız Sayıda Kategori ve İçerik Desteği

  Bu modül ile sistemde dilediğiniz kadar kategori ve içerik sayfası oluşturabilirsiniz.

 • Üyelik Modülü

  Sosyal Paylaşım ağları ile siteye üyelik modülü üzerinden bağlanabilme özelliği. Kişiye (üyeye) özel kategori, yazar, içerik takip sistemi. E-Bülten tasarlanması ve gönderim özelliği.

3.GÖZ CMS / HAZIR WEB SİTESİ

Modüler Sistem, Hazır Web Site Programı

Mükemmel tasarım ve yazılım, modüler sistem ile entegre edilmiş admin kontrol paneli ve istediğinizi seçin ve tamamen orijinal bir site kurun.

 • İçerik Modülü

  Sınırsız kategori ve içerik yönetimi. Kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucumuz sitenizi kolay bir şekilde özelleştirmenize imkan tanıyor. Görüntüler, metinler ve sayfa düzeni gibi istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz - yaratıcılıkta sınır yok, kodlama bilmeniz gerekmiyor.

 • Haber Mofdülü

  Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir büyük birde küçük boy olmak üzere toplam iki ana fotograf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir.

  Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir.

 • Foto Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. CMS Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı foto galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.

 • Video Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. CMS Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı video galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Videolar kategorilere ayrılabilir.

 • Ürün Tanıtım Modülü

  Kurumsal ya da kişisel web sitelerinize ürünlerinizi ekleyebilir, tanıtım yapabilirsiniz. Sınırsız ürün katagorisi, ürün, ürüne ait galeri, ürüne ait video ekleyebilirsiniz.

 • Proje Modülü

  Kurumsal ya da kişisel web sitelerinize projelerinizi ekleyebilir, proje tanıtımı yapabilir ve sosyal medya ağları ile paylaşımını sağlayabilirsiniz.. Sınırsız proje katagorisi, proje, projeye ait galeri, projeye ait video ekleyebilirsiniz.

 • Sık Sorulan Sorular Modülü

  Sık Sorulan Sorular Modülü ile, sitenize ait işleyiş, tanıtım ve bilgilendirme yapabilirsiniz.

 • Banner Yönetimi

  Sisteme ait 5 adet banner çeşidinden tasarlayacağız web sitesine uygun olanı seçebilir siztenize ekleyebilirsiniz.

 • Sınırsız Dil Seçeneği

  Tasarlayacağız web sitesine istediğiniz kadar dil seçeneği ekleyebilir, talebiniz doğrultusunda güncelleyebilir ve tasarlayabilirsiniz.

 • E-Bülten Aboneleği ve Yorum Yönetimi

  Sisteminize talep ettiğiniz sürece e-bülten abonelliği için form ekleyebilirsiniz. İstediğiniz içeriğe yorum modülünü ister aktif, ister pasif olarak abyarlayabilirsiniz.

3.GÖZ B2B SİSTEM YÖNETİMİ

B2B Sistem Yönetimi ile bayi, distribütör, franchise, tedarikçi vb. iş ortaklarınızı dahil ettiğiniz Partner Business Portalinizi daha etkin ve dinamik olarak yönetebilirsiniz.

B2B Sistem Yönetimi aracı, Workcube Partner Business Portal'i işletmelerinde hayata geçiren müşterilerimizin bu portallerini tamamen bağımsız şekilde, kendi kendilerine yönetmeleri ve yaşatmaları için dizayn edilmiş bir modüldür.

 • Bayilere özel fiyat tanımlama imkanı

  Her bayinize her ürün için ayrı bir fiyat tanımlayabilir, bayilerin sitenize giriş yaptıktan sonra bu fiyatlar üzerinden sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. Bayiler için gruplar tanımlayabilir, bayilerinizi bu gruplara atayarak, tek tek uğraşmadan o grubun fiyat imkanlarından faydalandırabilirsiniz.

 • Bayiye özel kargo hesaplama

  Bayileriniz ile müşterilerinize farklı kargo seçenekleri verebilir, aynı kargo seçeneği verseniz dahi, bayi ve müşteriler için ayrı fiyatlandırma yapabilirsiniz, örnek olarak 6 farklı kargo ile çalışıyorsanız, 3 üni müşteriye açıp 3 ünü bayinize açabilirsiniz, sadece bayiye özel, Ambar, Kendi Sevkiyatımız gibi sevk yöntemleri belirtebilirsiniz. Bayileriniz ve müşterileriniz arasında ücretsiz kargo limitini farklı tanımlayabilirsiniz.

 • Bayilerden sipariş almadan ödeme alabilme

  Bayilerinizin herhangi bir sipariş vermeden, sisteme girip, kendi kredi kartlarından veya müşteri kredi kartlarından doğrudan size ödeme göndermelerini sağlayabilirsiniz.

 • Bayi bilgilendirme ve başvuru alma

  Sitenizde bayilik sisteminiz, bayi olmanın avantajları, bayi çalışma şartları gibi bilgilendirme sayfaları oluşturabilir, bayi başvurusu alabilirsiniz.

 • Minimum ve maksimum sipariş adeti belirleyebilme

  Her ürün için ayrı ayrı, en az ve en fazla alınabilecek ürün sayısını belirleyebilir, bayinizi toptan sipariş vermeye zorlayabilirsiniz, minimum ve maksimum sipariş adetleri bayi ve müşteri bazında farklı olabilir.

 • Kargo seçeneği ile ödeme ilişkilendirebilme

  Bayinize özel tanımladığınız kargo seçeneği ile ödeme yöntemini ilişkilendirebilirsiniz, örnek olarak bayileriniz için doğrudan sevkiyat seçeneği oluşturdunuz, bu seçenekte bayinizden ödemeyi Çekle alma veya nakit alma seçeneği ekleyebilir, kargo olarak MNG kargo seçildiğinde ise, bu iki ödeme seçeneğini pasif yapabilirsiniz.

 • Cari hareket takibi

  Bayilerin siparişleri ile borç hareketi oluşmasını sağlayıp, ödeme yaptıkları zaman alacak hareketi oluşarak, cari hareketlerinin oluşması sağlanır, böylece siteniz, muhasebe programındaki gibi cari hareket detaylarına sahip olur, müşteriniz cari hareket raporlarını görebilir ve hareketlerini yazdırabilirler.

 • Kredi limiti tanımlayabilme

  Her müşteriye özel olarak kredi limiti tanımlayarak, müşterilerin bu limite kadar, herhangi bir ödeme yapmadan sipariş verebilmesine imkan tanır. Bayiler limitleri dahilinde siparişlerini verirler, ta ki limit dolana kadar. Bu noktadan sonra sisteme ödeme geçmek zorundadırlar.

 • Müşteriye fiyatsız, bayiye fiyatlı ürün gösterebilme

  Esas işi bayilere toptan satış olan firmalar, bir taraftan da satış olmamakla birlikte ürünleri sitelerinden bilgi amaçlı tanıtmayı istemektedirler, bu durumda ziyaretçi girdiğinde fiyatı olmadan, ürün kategorilerine, resimlerine ve ürün bilgilerine ulaşabilmekte, bayiler ise giriş yaptıklarında aynı ürünleri sipariş verebilmektedirler.

 • Özel ürünleri sadece bazı bayi gruplarında gösterebilme

  Her bayinin önemi diğeri ile aynı olmayabilir, işlem hacmi de, ilişkiler de bayiler arasında ciddi farklılıklar gösterebilir, bazı bayiler rakiplere bilgi taşıyan ajanlar da olabilir, her yeni ürünü her bayiye anında sunmak bazen istenmeyebilir. T-Soft e-ticaret çözümleri ile her ürünün hangi bayiye görünüp, hangi bayiye görünmeyeceği, kolaylıkla yönetilebilir.

3.GÖZ E-TİCARET SİSTEMLERİ

Size Özel Çözümler

3.Göz e-ticaret paketlerinde, bir e-ticaret sitesinde olması gereken bütün özellikler bütünleşik çözümler sunularak sizlere aktarılmaktadır. E-ticaret paketleri özel yazılım ve güvenlik önlemleri ile donatılarak en rahat ve kolay bir şekilde kullanımınız için hazırlanmıştır.

 • Kolay Kullanım ve Yönetim

  3.Göz Media ile e-ticaret'e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

 • Entegrasyonlarla Güçlenin

  Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya ERP, muhasebe, CRM gibi dış yazılımları .Göz Creative Media E-Ticaret Sistemine'e entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.

 • Güçlü Pazarlama Araçları

  .Göz Creative Media beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz./p>

 • 100% Uptime Oranı

  Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.

 • Anahtar Teslim E-Ticaret

  Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak 3.Göz Media tarafından sunulur.

 • Mükemmel SEO Uyumu

  E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu 3.Göz Media otomatik olarak gerçekleştiriyor sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.

 • Modern Temalar

  3.Göz Media olarak tüm tarayıcılar ile uyumlu bootstrap 3 standartlarında temalara sahibiz. Kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığı modern temalarımızda sunulmaktadır.

 • Ücretsiz Destek ve Eğitim

  E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Eğitim dökümanları, destek sistemi ve uzman destek ekibimizle biz hep yanınızdayız.

3.GÖZ MULTIMEDYA

Kurumsal Televizyon Sitesi, Video Arşiv, Canlı Yayın Hizmeti, Galeri Modülü, Sineme & Fragman...

Mükemmel tasarım ve yazılım, modüler sistem ile entegre edilmiş admin kontrol paneli ve istediğinizi seçin ve tamamen orijinal bir multimedya site kurun.

 • Video Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. 3.Göz Multimedya Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı video galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Videolar kategorilere ayrılabilir.

 • Foto Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. 3.Göz Multimedya Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı foto galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.

 • Canlı Yayın Hizmeti

  IP TV veya kurumsal televizyon için internet üzerinden canlı yayın yapma sistemi düzenlenir, uygulanır ve sisteme entegrasyonu sağlanır.

 • Yayın Akışı Modülü

  IP TV veya kurumsal televizyon için program akışı, belirlenen saatlerde özel video ve reklam seçenekleri sunulmaktadır.

 • İçerik Modülü

  Sınırsız kategori ve içerik yönetimi. Kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucumuz sitenizi kolay bir şekilde özelleştirmenize imkan tanıyor. Görüntüler, metinler ve sayfa düzeni gibi istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz - yaratıcılıkta sınır yok, kodlama bilmeniz gerekmiyor.

 • Haber Modülü

  Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir büyük birde küçük boy olmak üzere toplam iki ana fotograf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir.

  Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir.

 • Sinema Modülü

  Bu modül sisteme sinema fragmanları eklemek için kullanılmaktadır. Fragmanlar kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Ayrıca fragman detayında da sinemaya ait oyuncu profilleri, oyoncuya ait galeri, fragmana ait galeri eklenebilir. Sinemanın hangi salonlarda hangi saatte yayınlanacağına dair bilgiler yer alır.

 • Banner Yönetimi

  Sisteme ait 5 adet banner çeşidinden tasarlayacağız web sitesine uygun olanı seçebilir siztenize ekleyebilirsiniz.

 • E-Bülten Aboneleği ve Yorum Yönetimi

  Sisteminize talep ettiğiniz sürece e-bülten abonelliği için form ekleyebilirsiniz. İstediğiniz içeriğe yorum modülünü ister aktif, ister pasif olarak abyarlayabilirsiniz.

3.GÖZ NEWSLETTER / TOPLU MAİL GÖNDERİM PROGRAMI

Toplu mail gönderme programı sayesinde çok kısa zamanda markanızı ürünlerinizi tanıtıp, pazarlama başarınıza ne kadar etki ettiğini ölçümleyebilirsiniz.

İster büyük ister küçük bir işletme olun pazarlama yapabilmek için, internet reklamlarınızı, sosyal medya reklamlarınızı, gazete, broşür, tv vb. reklamlarınızın maliyetlerini karşılaştırdığınızda mail göndererek harcayacağınız maliyetin yok denecek kadar az olduğunu göreceksiniz.

Mail pazarlamasındaki en önemli artılardan biri maliyettir. Bunun yanı sıra Toplu mail gönderim programı kullanmanın avantajlarından belki de en önemlisi diğer yollara (TV reklamı, bir radyo spotu, reklam panosu vb. göre ) geri dönüşlerin net, ölçümlenebilir şekilde etkin raporlanabilmesidir.

Toplu mail gönderme programı olarak 3.GÖZ NEWSLETTER’ı seçerseniz:

 • Kimler açtılar? Mailinizin açanların listesi

 • Kimler hangi içeriğe tıkladılar? Mailinizi tıklayanların listesi

 • Kimler hangi cihazları kullanıyorlar? Mailinizi açan ya da tıklayanların tablet ya da masaüstü kullanımları

 • Kimler hangi tarayıcıları kullanıyorlar? Mailinizi açan ya da tıklayanların browser bilgileri

 • Kimler hangi saati tercih ediyorlar? Mailinizi açanların hangi saatte açtıkları bilgisi

 • Dijital pazarlama sayesinde müşterilere ürünlerle ilgili bilgiler güncel olarak sunulur.

 • Gönderdiğiniz mailin sektörünüzle kıyaslaması istatistikleri

 • Gönderdiğiniz maildeki tıklamalara ısı haritası yoluyla bakarak, hedef kitlenizin içerik tercihini görebilir, hangi bölümlerin daha kuvvetli iletişim kurabildiğini öğrenmek gibi farklı raporlara erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bize İLETİŞİM BİLGİLERİ'nden ulaşabilirsiniz.

3.GÖZ BLOG

Kişisel & Kurumsal Blog Site Çözümleri

Kişisel ve Kurumsal Blog Sitelerde uzun ve anlaşılması zor kodlama bilgisine sahip olmanıza gerek yok çünkü ekibimiz tüm bu formaliteleri sizin yerinize halletti.

Eğer siz görsel açıdan etkileyici bir blog sitesine sahip olmak istiyorsanız, size uygun olabilecek pek çok tasarım ve özel tasarım 3.Göz Media’dan edinebilirsiniz.

 • İçerik Modülü

  Sınırsız kategori ve içerik yönetimi. Kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucumuz sitenizi kolay bir şekilde özelleştirmenize imkan tanıyor. Görüntüler, metinler ve sayfa düzeni gibi istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz - yaratıcılıkta sınır yok, kodlama bilmeniz gerekmiyor.

 • Haber Mofdülü

  Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir büyük birde küçük boy olmak üzere toplam iki ana fotograf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir.

  Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir.

 • Foto Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. CMS Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı foto galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.

 • Video Galeri Modülü

  Sistemden bağımsız tasarım ve yazılıma sahiptir. Aynı Admin Panel üzerinden kontrol edilir. CMS Sistemi ile entegre çalışır. Kapsamlı video galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Videolar kategorilere ayrılabilir.

 • Banner Yönetimi

  Sisteme ait 5 adet banner çeşidinden tasarlayacağız web sitesine uygun olanı seçebilir siztenize ekleyebilirsiniz.

YUKARI